Lëshoj banesën me qera banesa është e mobilime, banesa ka këtë renditje sallon me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, dy ballkon, Nxemjen qendore si dhe banesa ka ujë 24 ore, është edhe nenvezhgimin e kamerave si dhe roja fizike gjate natës. banesa është ne katine e dyte është e përshtatshme edhe për zyre. Dhoma Plazhi, Vlorë, Albania. 170 likes · 4 talking about this. Apartamente per plazh te sapo mbaruara mobilimi i kohes se fundit,apartamentet jane 1+1 dhe permbajne kuzhinen,dhomen e gjumit,dhomen e... Shitet Komplet Me Çdo Gjë Si Në Foto Apartament me 2 Dhoma dhe 2 WC me Sipërfaqe 114 m2 me .. Share this: 114 m2 ... 25.000 Lek/muaj me QERA tek palestra ne hyrje ...

Dhoma me qera në gjithë Kosovën. Dhomat me qera janë opsioni më i përballueshëm për studentë gjatë studimeve. Shikoni për dhoma me qera në Prishtinë, Prizren, Ferizaj, Fushë Kosovë dhe vende tjera të Kosovës. Përveq kësaj në në kategorinë "Dhoma" ju mund të gjeni gjithashtu dhoma për pushime ditore në vende turistike si ... 2153. Apartament 2 + 1 me qera te kompleksi Deliorgji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Ai shtrihet ne katin e 6-te, te nje pallati ne kompleksin Deliorgji, rezidence banimi shume e njohur ne Tirane. Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil, Hotele ne Ksamil, dhoma plazhi ne Ksamil, Dhoma dhe apartamente me qera ne Ksamil, Dhoma plazhi, dhoma per pushime ne Ksamil. .

Ndertesa shitet ose leshohet me qera. cmimi per tu shitur: 150.000€ (euro) cmimi per tu leshuar me qera: eshte i arsyeshem Ndodhet ne Kilometrin e pare, Rruga Pogradec-Korce (ndodhet ne buze te ruges) Ndertesa ka 3 kate. KATI 1- Bar- Restorant KATI 2- 3 Dhoma + 3 Banja KATI ... Kliko per me shume »

The garden of villa is with fruit trees, parking possibilities. banesa është ne katine e dyte është e përshtatshme edhe për zyre. com Rezervime Dhoma me Qera-Vila-Ksamil Kodi: D0008 00355694801295 00355672930980 [email protected] Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera.

Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera.

Dec 29, 2017 · Nje pamje e bukur nga Prevalla. Kompleksi i tri villave në Prevallë, ne malet e Sharrit, ju mundëson pushime te këndëshme. Me një naltësi mbitetare prej 1600... DHOMA ME QERA NE KSAMIL, MBRET I TREGUT, MESONI GJITHCKA RRETH KOMPJUTERIT(HARDWARE-SOFTWARE), FOOTBALL, Oruci Apartments., Trebeshina, Oferta Turistike, Ksamil RENT A CAR, ONE CLICK Interior & Design Studio, WebStore, TRADE-AL, 1 ART, Gjakova Jakovars Gjakova Gjakova, Geoiliria Gjeodezi, Raiffeisen Bank Shqiperi

Pershkrim. Jepet me qera apartament 2+1 te Ministria per Evropen dhe Punet e Jashtme ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , dy dhomat e gjumit ,ajo matrimoniale dhe dhoma e miqve , tualeti dhe ballkoni . Dec 16, 2014 · This feature is not available right now. Please try again later. Villa me qera ne prevalle

Dardania , Japim Banesen me Qera te Sapo Mobiluar me te Gjitha te Reja ne Dardani te Kurrizi. Banesa ka Sallon Kuzhin 1Dhom gjum..., Dardania . Shto shpallje; Dhoma, Hotele, Shtepi Pushimi ne Sarande dhe Ksamil. Dhjetra akomodime ne disa prej plazheve me te bukura te mesdheut. Dhoma, Hotele, Shtepi Pushimi ne Sarande dhe Ksamil.

DHOMA ME QERA NE KSAMIL, MBRET I TREGUT, MESONI GJITHCKA RRETH KOMPJUTERIT(HARDWARE-SOFTWARE), FOOTBALL, Oruci Apartments., Trebeshina, Oferta Turistike, Ksamil RENT A CAR, ONE CLICK Interior & Design Studio, WebStore, TRADE-AL, 1 ART, Gjakova Jakovars Gjakova Gjakova, Geoiliria Gjeodezi, Raiffeisen Bank Shqiperi Apartament 3+1+A Qera - Tirane Nje apartament luksoz, ne nje ndertim modern, me rifinitura shume kualitative, mobilim shume luksoz, eshte i pajisur me elektroshtepiaket, shtruar me parket druri, me sistem qendror ngrohje dhe ftohje, dy banjo me pajisje moderne, ka tre dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me guzhinen, dy banjo dhe dy ballkone, ka edhe nje garazh. Hoxha apartamente Ulqin përfaqësojnë ndërtesë e cila përbëhet nga apartament familjar, dhoma dyshe me balkon, pamje nga qyteti te pajisura me kondicioner, parking dhe internet falas. 2 Kuzhina gjithashtu jane ne perdorim per musafire. Me tepër >> 18.00 euro nga Afer pishave 400 m distance deri tek plazhi

Apartament pushime me qera ne Sarande. Apartamenti ofron dy dhoma gjumi ka pamje nga deti dhe ndodhet ne nje zone te qete, tre minuta larg detit dhe 10 minuta larg qendres se qytetit. I mobiluar komplet ky apartament me qera ne Sarande mund te akomodoje 5+1 persona. Apartamente me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0014. Qyteti: Sarande. Lagja nr.1. Ne kete ndertese ndodhen 11 apartamente. Perberja e apartamenteve: 5 apartamente me nga 2 dhoma secili, 1+1, kapaciteti 4-5 persona/ apartament (dhome gjumi, 1 krevat dopjo, 1 krevat tek, dhome gjumi 2 krevate tek + guzhine) Dhoma, Hotele, Shtepi Pushimi ne Sarande dhe Ksamil. Dhjetra akomodime ne disa prej plazheve me te bukura te mesdheut. Dhoma, Hotele, Shtepi Pushimi ne Sarande dhe Ksamil.

Ofroj dhoma plazhi me qira ne Durres, Me kushte komode dhe ambjent relaksues, Njoftime, Arkiva ... Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa ... Hotel ne Ksamil - Dhoma me qera ne Ksamil, Hotele ne Ksamil, dhoma plazhi ne Ksamil, Dhoma dhe apartamente me qera ne Ksamil, Dhoma plazhi, dhoma per pushime ne Ksamil. Gjej shtepi me qera Dhoma Dhoma me qera. Japim dhoma me qera me qmim shume te volitshem, dhomat jane te mobiluara, TV, wifi, kuzhine, banjo t. Ferizaj 5 prill 14:18 Apartamente me qera Durres - plazhi Iliria, Dures, Durrës, Albania. 1 810 pëlqime. Garzoniere 32 m2 , dhe nje apartament 1+1,42 m2 , karshi njera tjeteres,te mobiluara dhe kompletuara me kuzhine me...

Apartamente me qera per pushime ne Sarande Kodi: K0014. Qyteti: Sarande. Lagja nr.1. Ne kete ndertese ndodhen 11 apartamente. Perberja e apartamenteve: 5 apartamente me nga 2 dhoma secili, 1+1, kapaciteti 4-5 persona/ apartament (dhome gjumi, 1 krevat dopjo, 1 krevat tek, dhome gjumi 2 krevate tek + guzhine) Jul 06, 2013 · Shtepi me qera Saturday, July 6, 2013. jonufer 0684404948 ne jonufer 2 dhoma 20 metra larg plazhit dhe vend parkimi: Posted by hairi at 8:16 AM. Email This BlogThis!

Japim dhoma me qera me qmim shume te volitshem, dhomat jane te mobiluara, TV, wifi, kuzhine, banjo te veqant per secilen dhome. Te pershtatshme per puntor, turist por edhe familje. Gjendemi ne kilometrin e 7 ne magjistralen Ferizaj-Kaqanik, perkatesisht perball restaurant "Parku" . Qmimi prej 80 - 1... Jul 06, 2013 · Shtepi me qera Saturday, July 6, 2013. jonufer 0684404948 ne jonufer 2 dhoma 20 metra larg plazhit dhe vend parkimi: Posted by hairi at 8:16 AM. Email This BlogThis! Feb 24, 2015 · Website visitors. 30,081 ; IMOBILIARE REXHENSI operate in all Albania Real Estate market but most in coastline cities with + 1.000 properties (Apartments ,Homes,Villas,Business places ,Lands ..)

Visit the post for more. Access Kosova ka dy zyre në dispozicion që t'i ofroj klientëve shërbim sa me të mirë përmes agjentëve tonë! Shitet Komplet Me Çdo Gjë Si Në Foto Apartament me 2 Dhoma dhe 2 WC me Sipërfaqe 114 m2 me .. Share this: 114 m2 ... 25.000 Lek/muaj me QERA tek palestra ne hyrje ...

Japim dhoma me qera me qmim shume te volitshem, dhomat jane te mobiluara, TV, wifi, kuzhine, banjo te veqant per secilen dhome. Te pershtatshme per puntor, turist por edhe familje. Gjendemi ne kilometrin e 7 ne magjistralen Ferizaj-Kaqanik, perkatesisht perball restaurant "Parku" . Qmimi prej 80 - 1... Apartament pushime me qera ne Sarande. Apartamenti ofron dy dhoma gjumi ka pamje nga deti dhe ndodhet ne nje zone te qete, tre minuta larg detit dhe 10 minuta larg qendres se qytetit. I mobiluar komplet ky apartament me qera ne Sarande mund te akomodoje 5+1 persona. Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi Elbasanit, Elbasan.Ambienti ka një sipërfaqe prej: 100m². Është i përshtatshëm për: banka, klinike dentare farmaci dhe aktivitete të tjera biznesi. Favorizohet nga lokacioni tepër i përshtatshëm pranë stadiumit Elbasan Arena. Çmimi me të cilin jepet me qira është: 1000 € /muaj.👉 Për një vizitë na kontaktoni: ☎️ … Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma , Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje pagesa 8500, apartament i ri 111 m katror kati 3 banim 0682049232

Jul 06, 2013 · Shtepi me qera Saturday, July 6, 2013. jonufer 0684404948 ne jonufer 2 dhoma 20 metra larg plazhit dhe vend parkimi: Posted by hairi at 8:16 AM. Email This BlogThis! shtepi me qera ditore shtepi me qera ne durres qender shtepi me qera korce shtepi me qera ne vlore tirane dhoma ditore me qera dhoma plazhi ne shengjin shtepi . shtepi kati dyte ka hyrje te veqant ipet me qera ka Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Info per prona ne Vlore. Vendosni email per te rejat e fundit per prona per shitje dhe qera ne Vlore

‏‎DHOMA ME QERA NE KSAMIL‎‏, ‏‎Sarandë, Albania‎‏. ‏‏٣٬٨٥٦‏ تسجيل إعجاب‏. ‏‎Per me teper informacion, kontaktoni ne adresen [email protected]‎‏ Dhoma Dhoma me qera. Japim dhoma me qera me qmim shume te volitshem, dhomat jane te mobiluara, TV, wifi, kuzhine, banjo t. Ferizaj 5 prill 14:18

Beetroot minecraft soup

Dec 16, 2014 · This feature is not available right now. Please try again later. Jepet me qira ambient biznesi në lagjen Kongresi Elbasanit, Elbasan.Ambienti ka një sipërfaqe prej: 100m². Është i përshtatshëm për: banka, klinike dentare farmaci dhe aktivitete të tjera biznesi. Favorizohet nga lokacioni tepër i përshtatshëm pranë stadiumit Elbasan Arena. Çmimi me të cilin jepet me qira është: 1000 € /muaj.👉 Për një vizitë na kontaktoni: ☎️ …

Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Okazion Jepet dhom me qera tek rruga gaqo tasko tek bajram curri Dhama ka bonjo me dush. Dy krevate teke dhe orendi te tjera. Cmimi 1000 lek ne muaj Nr. 0685649481

banesa posedon: 1 sallon kuzhin 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 ballkon banesa gjindet ne lagjen e spitalit te banesat e royallit 250 euro gjindemi ne ulpian Japim dhoma me qera me qmim shume te volitshem, dhomat jane te mobiluara, TV, wifi, kuzhine, banjo te veqant per secilen dhome. Te pershtatshme per puntor, turist por edhe familje. Gjendemi ne kilometrin e 7 ne magjistralen Ferizaj-Kaqanik, perkatesisht perball restaurant "Parku" . Qmimi prej 80 - 1...

» Property tags: Apartament me qera ne Qeparo Vlore, Prona ne Vlore, Shtepi pushimi ne Vlore, and Shtepi ushimi ne Qeparo Vlore. » Shtepi per pushime ne Qeparo Find Properties

» Property tags: Apartament me qera ne Qeparo Vlore, Prona ne Vlore, Shtepi pushimi ne Vlore, and Shtepi ushimi ne Qeparo Vlore. » Shtepi per pushime ne Qeparo Find Properties ne velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi) apartamenti perbehet dhome ndenje dhome gjumi kuzhine tualet ballkon 5persona 1 krevat dopio 2tek dhe 1 porativ kuzhine e kompletuar (ene kuzhine sobe furre frigorifer.tv,kondicioner ne katet dyta te treta dhe katerta) akomodim i rehatshem per 4/5 persona cmimet 1 - 15 qershor 130 euro (15 dite) 10 euro nata 15-30 qershor 150 euro ...

Prona te Blloku nga aHome.al. Prona per Shitje te Blloku. Prona me Qera te Blloku. Apartamente, Vila, Ambiente Komerciale, Lokale, Dyqane, Zyra, Troje

Me traditë familjare prej dekade dhe i pozicionuar në mënyrë perfekte, “Hotel Prishtina” është i njohur si pikë referimi, si një nga hotelet më mikpritës të kryeqytetit, i cili u ofron mysafirëve të tij një eksperiencë të jashtëzakonshme, si dhe më të mirën nga kultura shqiptare.

Pershkrim. Jepet me qera apartament 2+1 te Ministria per Evropen dhe Punet e Jashtme ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodhet dhe kendi i gatimit , dy dhomat e gjumit ,ajo matrimoniale dhe dhoma e miqve , tualeti dhe ballkoni . Dhoma plazhi, me mundesi gatimi dhe banjo moderrne. 100m nga Plazhi i Ri. Me ballkone me pamje nga deti me perendimin e diellit mbi ishullin e Sazanit, parking te hapur. Energji uje 24 ore non stop. Rooms, self caterin and modern bathroom. 100m from the seaside. With balconies overlooking the sea with sunset on the island of Sazan, open parking. .

Villa me qera ne prevalle Rent in Albania, Albanian Rentals, Apartamente me qera, Prona me qera, Albania Real Estate, Albania Property, Apartamente me qera ne Tirane, Rent in Tirana, Tirana Rentals, Apartments for Rent in Tirana Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Mund te gjeni shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh gazeta online shtepi me qera ne tirane njoftime falas per shtepi me qera online shtepi me qera Rent in Albania, Albanian Rentals, Apartamente me qera, Prona me qera, Albania Real Estate, Albania Property, Apartamente me qera ne Tirane, Rent in Tirana, Tirana Rentals, Apartments for Rent in Tirana